Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Termální lázně > Wellness pobyty > Německo

Termální lázně - Wellness pobyty - Německo

Německo není na termální lázně tak bohaté jako třeba Maďarsko , ale i tak nabízí možnost vychutnat si pohodu vodních hrátek v areálech aquparků a spojit jí s léčivými účinky termální vody. Můžete si užívat sauny, vířivky, masážní proudy a současně podle starého úsloví otce medicíny Hippokrata "Příroda léčí nemoci" udělat i něco pro své zdraví. Můžete navštívit Europa Therme v městečku Bad Füssing , vynikající termály u Mnichova - lázně Erding s akvaparkem, lázně Kiss Salis v BAD KISSINGENU či pozoruhodné solné termální lázně Watzman Therme u Berchtesgadenu .

dále nabízíme wellness pobyty s vlastní dopravou

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Termální lázně - Wellness pobyty- Německo - Bavorsko - Bad Fussing - bazény.jpg
Termální lázně - Wellness pobyty- Německo - Bavorsko - Bad Fussing - bazény.jpg Termální lázně - Wellness pobyty- pic_3145.jpg Termální lázně - Wellness pobyty- 05 - Německo -  Bad Füssing - termální lázně.jpg Termální lázně - Wellness pobyty- 06 - Weinigerode - čarodějky pospolu.JPG Termální lázně - Wellness pobyty- 16 - Německo - Bad Füssing.jpg Termální lázně - Wellness pobyty- Harz 411 - Bad Harzburg.JPG Termální lázně - Wellness pobyty- Německo - Bavorsko - termální lázně Erding.jpg Termální lázně - Wellness pobyty- Berlín - památník sjednocení Německa na Kurfurstenstrasse.JPG Termální lázně - Wellness pobyty- Termální lázně - Německo - Berlín - Tropické ostrovy 3218.jpg


Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Zájezdy do termálních lázní - Wellness pobyty - Německo 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Zájezdy do termálních lázní - Wellness pobyty - Německo 2021:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny