← Zpět

Badhofgastein - sezóna 2020, 2021

Obec Badhofgastein (též Bad Hofgastein) v alpském Gasteinském údolí je zajímavá díky svým termálním lázním. V Gasteinském údolí vyvěrá mnoho horkých pramenů s léčivou vodou s obsahem radonu a největší lázně vznikly právě zde. Areál s názvem Alpentherme je největším vodním parkem v alpské oblasti. Zábavu a odpočinek v bazénech nabízí Relax World s vnitřní i venkovní částí, s horkým vřídlovým bazénem, odpočinkovými bazény se vzdušnými masážními proudy, sportovním bazénem, sluneční loukou a terasou a klidovou oázou s panormamatickým výhledem. Sauna World nabízí řadu zajímavých saun a pár, Family Word je zábavní část s tobogány a kanálem s proudící vodou a s bazénem pro malé děti, Ladies Word pro dámy nabízí další sauny a kosmetické služby.

zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2020

Využijte slevy na zájezdy 2020.

Badhofgastein - výpis zájezdů 2020:

Barevný víkend v Salcbursku, Berchtesgaden a Orlí hnízdo 2020 (A161-20)

3denní zájezd, doprava autokarem | Rakousko
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 2x hotel, 2x snídaní, průvodce, pojištění CK

Kód
Termín
Cena
 
 
001-284
18.9.20 - 20.9.20
5 890,-

Badhofgastein - výpis zájezdů 2021:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Badhofgastein - výpis odejetých termínů 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu