Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > Termální lázně > lázně Tapolca

lázně Tapolca 2019, 2020

Jeskynní a léčebné lázně se nacházejí na severovýchodě Maďarska , u města Miskolc. Lázně jsou známe od 16.století. Jejich jedinečná přítažlivost je dána tím, že v témž místě jsou termální koupele, jezero a koupele v jeskyni. Podzemní jezero Várhegy je zásobováno mírně teplými prameny, které jsou nasyceny plynem. Vzduch v jeskyni má mimořádně příznivý vliv na katarové dýchací potíže. Jako koupelová kúra se doporučuje při chorobách vegetativního nervového systému, při neurotických potížích spojených s funkcí srdce, při vysokém krevním tlaku a při neurotických žaludečních potížích a vyčerpání. Voda je vápenito-hydrogenuhličitanového typu (zemito-vápenitá směs obsahující jód, bróm a vápník). Lázeňské středisko, chráněné před větry a s příjemným, vyváženým klimatem, je vynikající pro odpočinek. Miskolc-Tapolca je obklopeno dubovým, březovým a borovým lesem a je tu i krásné plážové koupaliště.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Maďarsko, Miskols-Tapolca, venkovní bazény termálního koupaliště
Maďarsko, Miskols-Tapolca, venkovní bazény termálního koupaliště Maďarsko - Miskolc-Tapolca,  jeskynní termální lázně jsou jediné na světě Maďarsko - Tapolca - termální jeskynní lázně, využívali je už staří Římané Maďarsko - Tapolca - termální lázně lázně Maďarsko - termály  Miskolc-Tapolca, děti se tu vyřádí Maďarsko - termály Miskolc-Tapolca, termální lázně, brouzdaliště pro děti Maďarsko - Tapolca - termální jeskynní lázně Maďarsko -  Miskolc-Tapolca, jeskynní termální lázně


Využijte slevy na zájezdy 2020.
|Zpět|

zájezdy lázně Tapolca 2019:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.


|Zpět|
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny