Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Termální lázně > lázně Podhájská

lázně Podhájská 2020

Podhájská se nachází na jižním Slovensku nedaleko Nových Zámků. Vyvěrá tu mimořádná termální voda o teplotě 80 °C. Složením a účinky se podobá vodě z Mrtvého moře, dokonce je možná i kvalitnější. Obsahuje jodidy, sírany, fosforečnany, vápník aj., velmi účinně léčí nemoci pohybového ústrojí, dýchacích cest, zažívacího traktu, cévní a kloubová onemocnění a bolesti zad, a ovšem také kožní neduhy vč. lupénky. Na ploše 14 ha je 7 bazénů s teplotou vody do 36°C: dva plavecké s normální vodou, 4 sedací bazény a dětský bazén. V zimě není potřeba vodu ze zřídla ochlazovat, a proto je nejúčinnější. V areálu se nachází relaxační a rekondiční centrum nabízející masáže a různé léčebné procedury.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Slovensko - termály Podhájská, úleva pro tělo i pro duši (MTM Tour)
Slovensko - termály Podhájská, úleva pro tělo i pro duši (MTM Tour) Slovensko - Podhájská, venkovní bazény Slovensko - Podhájská - termální voda léčí výborně astma či kožní choroby, ale také nemoci slinivky či sleziny Slovensko - Podhájská - hotel Borinka (MTM Tour) Slovensko - Podhájská, termální voda podobná svým složením vodě z Mrtvého moře Slovensko - Podhájská - studia Andrejka (MTM) Slovensko - Podhájská, termální voda třetihorního stáří

zobrazit seznam odjetých termínů zájezdů 2019

Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

zájezdy lázně Podhájská 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.

|Zpět|

zájezdy lázně Podhájská 2021:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
|Zpět|

zájezdy lázně Podhájská 2019 - odjeté zájezdy:

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny